Tričkárna je studio specializující se na výrobu a prodej textilu s aplikovanou grafikou. Přesněji řečeno jde o aplikaci grafiky na látku termotransferovou metodou. Ta se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, dlouhodobou barevnou a tvarovou stálostí a celkovou trvanlivostí, ale i vynikajícím vzhledem a na rozdíl například od sítotisku i výhodou výroby již od jednoho jediného originálního kusu požadované grafiky na daný textil za velmi příznivých cenových relací!

Princip této technologie spočívá v přenosu daného grafického prvku na elastickou vinylovou (hladká) či flockovou (imitace mikroplyše) fólii vyřezáním plotrem a po potřebné separaci nežádoucího materiálu jejím následným přenesením na termolisu (za konkrétní teploty a tlaku) na vybraný textil. Takto lze potiskovat nejen bavlnu, ale i bavlněné směsi, polyester a nylon. Jedinou nevýhodou pak je jisté omezení v barevné škále folií, dané nabídkou výrobců a dodavatelů na trhu. I tak lze v současnosti vybírat z cca čtyřiceti základních i speciálních barevných odstínů, včetně stříbrných, zlatých, reflexních a fluoreskujících! Touto metodou však lze zpracovávat pouze vektorovou (perovou - obrysovou) grafiku, nelze takto tedy z principu tisknout fotografie či příliš detailní a náročné grafické prvky. Je proto ideální pro tisk logotypů, grafických symbolů, sloganů a podobně (dresy, firemní reklamní trička atd.).

Vedle tohoto potisku z řezaných fólií nabízíme též možnost specifického inkjetového tisku na speciální termotransferové fólie pro přenos na bílý, světlý i tmavý textil. Tato metoda je ideální pro aplikaci jakékoli grafiky či fotografií, vyžaduje však následně šetrné praní a ošetřování takto potisknutého textilu. Díky špičkovému výrobnímu zařízení Hewlet-Packard a značkovým transferovým foliím však lze i touto metodou při správném následném ošetřování dosáhnout vynikajících výsledků. Jedinečnost této metody opět spočívá v možnosti výroby již jednoho kusu potisknutého textilu. Ideální pro tvorbu netradičních dárků, netypických komerčních prezentací a podobně.

Naše profesionální výrobní zařízení umožňuje aplikovat grafiku standardně až do rozměrů 40 x 45 centimetrů, v případě potřeby však lze zpracovat i formáty rozměrnější.

Barevnice triček

Pro potisk nabízíme v současnosti výběr 33 barev klasických triček v široké škále gramáží, jejichž katalog najdete vbrzku na naší internetové prezentaci. K standardnímu potisku používáme výhradně kvalitní značková trička ze stoprocentní bavlny dodávaná výrobci s určením k potisku a výšivce. V základní nabídce si můžete vybrat z 11 barev jedné značky klasických sportovních triček ve střihu unisex při gramáži 155 a 190 g/m², ve velikostech S-XXL (viz. rozměrová tabulka) připravených k okamžitému potisku či odběru. Na objednávku nabízíme dalších více než 20 barev dalších výrobců různých velikostí (dle konkrétního výrobce a barvy), v dohledné době pak rozšíříme nabídku na více než 50 barev (se zpracovanou tabulkou gramáží, velikostí a podrobných rozměrů) desítky výrobců v různých cenových relacích. Tolik k nabídce klasických triček. Dále pro vás chystáme širokou škálu dětských a dámských triček, polokošil, mikin a dalších druhů textilu.


Naším cílem je zkrátka nabídnout koncovému zákazníkovi nejširší možnou nabídku oděvů (se zaměřením především na trička a podobný textil) pro sport a volný čas s vlastním potiskem.

A proto již žádné obcházení obchodů! Již žádné marné hledání toho správného trička, té správné barvy! Již žádné fádní grafiky! Každému jeho originální tričko! S naší či vámi vymyšlenou vlastní grafikou, profesionálně zpracovanou, profesionálně aplikovanou. Za přinejmenším zajímavou cenu!

Na případné dotazy vám rádi odpovíme, nejasnosti vysvětlíme.

Toť vše. A to je teprve začátek...

...ALE JINAK VÁM SPLNÍME JAKÉKOLI VAŠE SNY...
Stovky modelů vlastní originální grafiky k dispozici na libovolný textil...
Zpracování dodaných podkladů v kreslené, tištěné i elektronické podobě (možnost perfektního zpracování velmi jemné grafiky od tloušťky čar 0,5 mm a velikosti písma od 2 mm, grafické pracoviště kompatibilní i s datovými podklady zpracovanými na platformě pc - vektorová grafika dodaná ve formátu eps, bitmapová grafika dodaná ve formátu eps a tif)...
Výroba v nejkratších termínech (jednoduché objednávky do 24 hodin)...
Možnost potisku i na přinešený vlastní podkladový materiál...
Vlastní profesionální grafické pracoviště (Apple - MacOS 9.2, MacOS X)...
Špičkové výrobní zařízení (Hewlett Packard, Tektronix, Mimaki, S.E.F.A.)...
Potisk termotransferou metodou na profesionálním stroji kvalitními foliemi různých výrobců, vlastností, struktury, vzhledu a barev dle katalogu...
...& TNT... (čili TO NEJLEPŠÍ TAJÍME ;-))


Přihlašte se k odběru informačního bulletinu 3čkotin! Dosud vyšla tato čísla:

000 > DUBEN 2004
001 > KVĚTEN 2004
002 > ČERVEN 2004
003 > ČERVENEC 2004

přihlásit odběr
e-mailemBlazeovaná COCOTINA oblaží nejlépe SUPER CENY! Komplexní zpracování této prezentace WWW.GRAPHICREADY.CZ
© 2004 STUDIO READY a TRIČKÁRNA.cz, POŠTOVSKÁ 8/C, 602 00 BRNO, TELEFON, FAX, ZÁZNAM: 542 216 907

NOVINKY | VÝROBA | GALERIE | TEXTIL | OBCHOD | 3ČKOTIN | E-MAIL